Vývojový konstruktér

MV Technik, s.r.o. — Chotěboř, Kraj Vysočina, Česko
Plný úvazek, vloženo 1. 2. 2019

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela a nemusí být nadále aktuální!

Popis práce

Dobrý den,

jsme sice malá česká firma, ale s velmi širokým portfoliem výrobků v oblasti manipulační techniky, jež jsme vyvinuli a vyrobili za více jak 25 let naší historie viz. www.mvtechnik.cz.
Našimi zákazníky jsou kromě českých tradičních firem rovněž zahraniční nadnárodní koncerny, které se k nám vracejí a objednávají zařízení s dodávkou v Čechách a rovněž doslova do celého světa (již jsem uskutečnili přímý vývoz do USA, Indie, Vietnamu, Indonesie aj.)

V současné době hledáme kolegu, který by posílil náš konstrukční tým a ideálně ho i zastřešil a podílel se s námi na realizaci velice technicky zajímavých projektů. Jedná se o práci, kde rozhodně není možné se dostat do stereotypu a rutiny a kde budete mít možnost přímo realizovat své nápady a invence nebo inovovat již stávající řešení či se jimi při své práci inspirovat, tzn. pokud jste zatím nepřišel do styku s manipulační technikou a láká Vás vše co se hýbe, tak se jedná o příležitost se mnohému naučit a profesně vyrůst.

Pro své kolegy se snažíme vytvořit příjemné přátelské prostředí a vycházet jim vstříc. Samozřejmostí je pružná pracovní doba a pokud je to možné, tak ve specifických případech je možná práce z domu.

Prioritní je pro nás týmová práce napříč celou firmou, kolegiální vstřícnost a vzájemné pochopení.

Naši konstruktéři pracují v nejmodernější verzi SolidWorks Premium s podporou TDS Technik, SolidWorks Enterprise PDM a SolidWorks Composer. Součástí náplně práce je jednak návrh modelu konstrukčního řešení projektu, výběr vhodných materiálů a komponent a případně tvorba finální technické dokumentace nebo její supervize. Z tohoto důvodu je potřeba umět pracovat ve 3D CAD (SolidWorks výhodou), orientovat se v příslušných normách a znát strojírenskou technologii ve vazbě na technologičnost konstrukčního řešení. Důležitá je samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a praxe je výhodou.

Mezi naše standardní benefity patří kromě již zmíněné flexibilní pracovní doby a možnosti kariérního růstu a dalšího vzdělávání rovněž příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu, káva a čaj zdarma a případně další benefity dle domluvy.

Jenom na okraj:
Pokud již máte zkušenosti, praxi a máte organizační schopnosti a nevadí Vám manažerské povinnosti, tak hledáme také vedoucího konstrukčního týmu, který by byl oporou svým kolegům.

Děkujeme za Váš čas, který jste nám již teď věnovali.

Naše firma sídlí na Vysočině v krásném prostředí Železných hor:

MV Technik, s.r.o.
Obolecká 211
583 01 Chotěboř

E-mail: prace@mvtechnik.cz

Vytisknout inzerát 243 zobrazení celkem, 2 dnes

Odpovědět na tuto nabídku

Jméno a příjmení *
Email *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)