Tester ovládacích prvků

11 BEKO Engineering, spol. s r.o. — Mladá Boleslav, Středočeský kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 6. 6. 2018

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela a nemusí být nadále aktuální!

Popis práce

Do našeho týmu přijmeme pracovníka na pozici – Tester ovládacích prvků.

Náplň práce:

  • Testování ovládacích prvků palubních systémů
  • Příprava podkladů
  • Vyhodnocování testů
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání
  • AJ pasivně
  • Komunikativnost
  • Technické myšlení

Nabízíme:

  • Individuální finanční ohodnocení
  • Zázemí a růst ve stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Firemní teambuildingy
  • Bonusy: mobil, notebook, služební vůz, stravenky, bonusový systém flexi pasů, příspěvky na dovolenou, ubytování

Pracoviště:
– Mladá Boleslav

Vytisknout inzerát 251 zobrazení celkem, 1 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)