Technik 3D skenování

Logo SolidVision nové SolidVision, s.r.o. — Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 7. 8. 2017

Popis práce

SolidVision je úspěšná česká společnost, autorizovaný distributor a největší dodavatel řešení SOLIDWORKS, SolidCAM v České republice. Je též dodavatelem produktů a služeb 3D skenování a kontroly od renomovaných zahraničních výrobců. SolidVision sídlí v Brně, kde se nachází školicí centrum SOLIDWORKS a SolidCAM. V rámci České republiky má čtyři další pobočky (v Praze, Otrokovicích, Hradci Králové a Krnově). Pro Brněnskou pobočku hledáme technika 3D skenování.

Náplň práce:

  • zakázkové 3D skenování podle zadání zákazníka
  • zpracování naskenovaných dat, ruční modelování, kontrola kvality
  • vice informací o oblasti 3D skenování naleznete na www.3d-skenovani.cz

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • dobrá znalost 3D modelování v CAD (SOLIDWORKS výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat po ČR
  • znalost anglického jazyka – minimálně čtení a psaní

Nabízíme:

  • dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • podporu vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 13.plat, notebook, telefon)
  • motivující finanční ohodnocení

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

SolidVision, s.r.o
Josefy Faimonové 11a, Brno
Kontaktní osoba: Tereza Fialová
telefon: 777 083 739
e-mail: kariera@solidvision.cz

Vytisknout inzerát 221 zobrazení celkem, 1 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)