SW vývojář

11 BEKO Engineering, spol. s r.o. — Hlavní město Praha, Česko
Plný úvazek, vloženo 30. 10. 2018

Popis práce

Náplň práce:

  • Integrace SW bloků vyvinutých v jazyce C do komplexních aplikací
  • Používání a optimalizace různých stupňů integrace SW
  • Vytváření SW dokumentace v kooperaci s projektovými vedoucími
  • Poskytování nových release zákazníkům
  • Úzká spolupráce se SW developery, Systémovými a SW architekty a testery
  • Výhodou práce na processorech typu ARM, GPU ASICs

Požadavky:

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Zájem o automobilový průmysl
  • C/C++, CMake
  • Znalost AJ nebo NJ
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Ochotu cestovat v rámci ČR i zahraničí
  • Rychlá adaptace na nové prostředí

Nabízíme:

  • Práci pro renomované zákazníky
  • Individuální finanční ohodnocení
  • Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
  • Bonusy v závislosti na výkonu
  • Služební vůz, flexipasy, stravenky, caffeteria, firemní akce, multisport karty, ….
  • Možnost služebního ubytování
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Možnost home office
Vytisknout inzerát 205 zobrazení celkem, 2 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)