SW Specialista

11 BEKO Engineering, spol. s r.o. — Liberec, Liberecký kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 30. 10. 2018

Popis práce

Hledáme kolegu na pozici specialisty v oboru PLM. Náplní je rozšiřování znalostí v oboru a jejich uplatňování jak u širšího interního týmu, tak přímo u zákazníka.

Náplň práce:

  • Rozšiřování znalostí v problematice PLM
  • Implementace u zákazníka i v interním týmu
  • Spolupráce s obchodním i konstrukčním oddělením
  • IT činnost
  • Lektorská činnost, výzkum SW

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Analytické schopnosti – snadno najde propojení mezi SW možnostmi a praktickou využitelností
  • Komunikativnost
  • AJ – slovem i písmem
  • Zkušenosti z výrobní společnosti vítány
  • Zkušenosti s PLM výhodou

Nabízíme:

  • Individuální finanční ohodnocení
  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • Pravidelná školení, odborné kurzy, certifikace (AJ)
  • Profesní zvyšování kvalifikace
  • Zázemí a růst ve stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Firemní teambuildingy

Bonusy: mobil, notebook, služební vůz, stravenky, bonusový systém flexi pasů, příspěvky na dovolenou, ubytování

Pobočka: Liberec

Kontakt: Simona Formánková, formankova@beko-engineering.cz

Vytisknout inzerát 667 zobrazení celkem, 2 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)