Specialista technické podpory SOLIDWORKS

Logo SolidVision nové SolidVision, s.r.o. — Šumperk, Olomoucký kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 8. 9. 2017

Popis práce

SolidVision je úspěšná česká společnost, autorizovaný distributor a největší dodavatel řešení SOLIDWORKS, SolidCAM v České republice. Je též dodavatelem produktů a služeb 3D skenování a kontroly od renomovaných zahraničních výrobců. SolidVision sídlí v Brně, kde se nachází školicí centrum SOLIDWORKS a SolidCAM. Hledáme do svých řad zaměstnance na pozici Specialista technické podpory SOLIDWORKS.

Náplň práce:

  • zajištění technické podpory produktů SOLIDWORKS
  • komunikace se stávajícími zákazníky (zejména telefonická)
  • analýza a řešení jejich problémů týkajících se produktů SOLIDWORKS
  • spolupráce a komunikace s vývojáři v zahraničí

Požadujeme:

  •  výborný mluvený i psaný projev
  • analytické schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • dobrá orientace v IT oblasti
  • pokročilá znalost administrace klientských OS Windows (drivery, registry, event logy, služby…), řešení problémů s instalací a používáním aplikací, dobrá orientace v hardware PC
  • znalost anglického jazyka – čtení a psaní
  • orientace v oblasti CAD/CAM/CNC výhodou
  • technické nebo IT vzdělání výhodou

Nabízíme:

  •  dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • získání špičkových zkušeností v oblasti CAD/CAM systémů
  • pevnou pracovní dobu a místo výkonu práce (kancelář Šumperk)
  • možnost vysokoškolského studia při práci
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 13.plat, notebook)
  • motivující finanční ohodnocení

Kontaktní osoba: Martina Glembeková

e-mail: prace@solidvision.cz

Vytisknout inzerát 92 zobrazení celkem, 2 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)