Specialista technické podpory CAD/PDM

SolidVision_final_01 SolidVision, s.r.o. — Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 13. 11. 2017

Popis práce

Společnost SolidVision s.r.o., autorizovaný distributor a největší dodavatel řešení SOLIDWORKS a SolidCAM v České republice, hledá zaměstnance do dlouhodobého pracovního poměru pro kancelář v Brně.

Náplň práce:

  • zajištění technické podpory produktu SOLIDWORKS PDM
  • komunikace se stávajícími zákazníky, zejména telefonická a e-mailová
  • analýza a řešení problémů s produkty CAD/PDM
  • spolupráce s implementačním týmem (vedoucí projektů, projektový analytik, vývoj software)
  • spolupráce a komunikace s vývojáři

Uvítáme:

  • SŠ vzdělání v oboru IT nebo strojírenství
  • vítáme i šikovné absolventy středních škol, pro něž je IT koníčkem
  • výborný mluvený i psaný projev
  • analytické schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • dobrou orientaci v IT oblasti
  • základní znalost anglického jazyka pro čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • získání špičkových zkušeností v oblasti CAD/PDM systémů
  • pružnou pracovní dobu
  • podporu vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 13.plat, notebook)
  • motivující finanční ohodnocení

SolidVision, s.r.o
Josefy Faimonové 11a, 628 00 Brno
Kontaktní osoba: Taťána Rolincová
e-mail: kariera@solidvision.cz

Vytisknout inzerát 38 zobrazení celkem, 3 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)