SolidWorks specialista – konstruktér

original-workout-PNG-1 DietFitness, s.r.o. — Praha, Hlavní město Praha, Česko
Na volné noze, vloženo 15. 3. 2017

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela a nemusí být nadále aktuální!

Popis práce

DietFitness, s.r.o. (ORIGINALWORKOUT.DE), je společnost která se zabývá navrhováním a výrobou STREET WORKOUT parků a fitness konstrukcí pro vnitřní i venkovní použití. V současné době máme distributory ve 3 zemí EU a poptávek nám přibývá. Abychom mohli zabezpečit kvalitní servis pro naše distributory, hledáme nové kolegy do našeho týmu. Nebráníme se ani práci na částečný úvazek, či na ŽL.

Náplň práce:

  • vytváření 3D vizualizací
  • vytváření výkresových/výrobních dokumentací pro výrobu
  • komunikace s výrobou
  • komunikace s prodejním týmem

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání, technické výhodou
  • znalost SOLIDWORKS
  • schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost
  • flexibilitu
  • práci na ŽL, či dohoda o provedení práce

Nabízíme:

  • stabilní přísun zakázek
  • motivující finanční ohodnocení
  • práce z domu

Vytisknout inzerát 339 zobrazení celkem, 1 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)