Obchodník SOLIDWORKS

SolidVision_final_01 SolidVision, s.r.o. — Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 13. 2. 2018

Popis práce

SolidVision, s.r.o. je úspěšná česká společnost, patří k největším autorizovaným dodavatelům systémů SOLIDWORKS a SolidCAM ve střední Evropě. Je též dodavatelem produktů a služeb 3D skenování a kontroly od renomovaných zahraničních výrobců. SolidVision sídlí v Brně, kde se nachází školicí centrum SOLIDWORKS a SolidCAM. V rámci České republiky má pět dalších kanceláří (v Praze, Šumperku, Otrokovicích, Hradci Králové a Krnově).

Náplň práce:

  • osobní jednání se stávajícími i novými firemními zákazníky
  • zjišťování potřeb stávajících i potenciálních zákazníků
  • získávání nových zákazníků
  • obchodní prezentace celého portfolia produktů firmy, cílené produktové nabídky
  • vypracování cenových nabídek, sledování zakázek a platební morálky zákazníků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství, nebo dobrá orientace v této oblasti
  • znalost systému SOLIDWORKS
  • alespoň krátkou praxi jako obchodní zástupce
  • motivaci vítězit
  • schopnost naslouchat a řešit problém
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • možnost výběru místa výkonu práce ve kterékoli z našich kanceláří (Praha, Brno, Šumperk, Otrokovice, Hradec Králové a Krnov)
  • dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • podporu vzdělávání
  • firemní akce
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 13.plat, notebook)
  • pružná pracovní doba
  • motivující finanční ohodnocení
Vytisknout inzerát 72 zobrazení celkem, 6 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)