Konstruktér junior/senior

BEKO Engineering, spol. s r.o. — Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 20. 11. 2018

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela a nemusí být nadále aktuální!

Popis práce

Náplň práce:

práce s 3D konstrukčními programy
tvorba výkresové dokumentace
tvorba 3D modelů dle požadavků zákazníka
správa databází
úpravy a modifikace dle specifikace
odpovědnost za svěřené úkoly

Požadujeme:

úplné střední vzdělání technického směru
komunikativní znalost NJ nebo AJ
technické a logické myšlení
zájem o v automobilový, letecký, strojírenský průmysl
ochotu učit ne novým věcem a stále se na sobě pracovat
flexibilitu
ochotu cestovat

Nabízíme:

práci pro renomované zákazníky
možnost práce v zahraničí
individuální finanční ohodnocení
odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
příjemné pracovní prostředí
firemní bonusy

pobočky: Liberec / Praha / Brno / Plzeň / Žilina (SK)

Vytisknout inzerát 634 zobrazení celkem, 1 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)