Konstruktér

Solidcon-logo Solidcon, s.r.o. — Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 11. 8. 2017

Popis práce

Solidcon, s.r.o. vznikla na jaře roku 2005 a od počátku se specializuje na zpracování zakázkových konstrukčních prací v oblasti strojírenství a strojní výroby. Strojní výrobě se pracovníci věnují od roku 2007, v roce 2015 se realizace přesunula do vlastního výrobního provozu s moderním strojním parkem. V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici konstruktér.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • technické myšlení, praxe v oboru výhodou
  • orientace v technických normách a technické dokumentaci
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilita a schopnost jednat s lidmi
  • znalost nějakého 3D CAD systému, výhodou
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič), ochotu cestovat

Náplň práce:

  • samostatná práce na přiděleném projektu – aktivní účast na vývoji, řešení technických problémů a tvorba technické dokumentace pro výrobu
  • komunikace s dodavateli komponent a naší i externí výrobou
  • komunikace se zákazníkem a s tím spojené cestování
  • práce v CAD systému SOLIDWORKS

Nabízíme:

  • dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • podporu vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 13.plat, notebook)
  • motivující finanční ohodnocení
Vytisknout inzerát 475 zobrazení celkem, 1 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)