IT TECHNIK

11 BEKO Engineering, spol. s r.o. — Liberec, Liberecký kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 4. 10. 2017

Popis práce

Do našeho týmu přijmeme pracovníky na pozici „IT TECHNIK“

Náplň práce:

  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Technická podpora, konzultační činnost
  • Sledování nových technologií
  • Správa interních databází
  • Zlepšování IT systémů

Požadujeme:

  • Úplné střední vzdělání technického směru
  • Zkušenosti se správou webové prezentace
  • Znalost programování, makra, PHP, SQL, Java
  • Pasivní znalost AJ
  • Ochotu učit ne novým věcem a stále se na sobě pracovat
  • Flexibilitu

Nabízíme Vám:

  • Individuální finanční ohodnocení
  • Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní bonusy
  • Práce na plný nebo částečný úvazek, práce při studiu
Vytisknout inzerát 274 zobrazení celkem, 1 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)