Inženýr/ka projektant/ka

LOGO_01-Engineering 01-engineering s.r.o. — Praha, Hlavní město Praha, Česko
Plný úvazek, vloženo 4. 1. 2018

Popis práce

01-Engineering s.r.o. se specializuje na speciální stavby a pláště budov na celém světě. Jako projektanti a poradci se zabýváme zajímavými, většinou středně velkými až velkými stavebními projekty. Díky našim dlouhodobým zkušenostem jsme pro naše zákazníky atraktivními, spolehlivými partnery. K posílení našeho týmu v Praze hledáme k okamžitému nástupu nebo k nástupu dle dohody spolehlivého konstruktéra-projektanta v oblasti inženýrství fasád, pozemních staveb, ocelových a průmyslových staveb.

Náplň práce:

  • modelování a projekční prvky nebo jiné konstrukce na základě CAD dat
  • dílenské a montážní výkresy pro každý prvek v softwaru Solidworks nebo jiném
  • podpora pro náš konstrukční VR tým
  • vítána je stručná, bezprostřední komunikace v týmu i vůči zákazníkovi
  • podpůrné programy Autocad, Solidworks

Požadavky:

Ukončené vzdělání a případně několik let praxe.
Obratně a jistě ovládáte CAD programy a v ideálním případě máte znalosti BIM.
Jste přístupný/á inovacím, optimalizacím a dalšímu vzdělávání.

  • technické schopnosti a cit pro prostorové vnímání
  • výhodou je znalost softwaru Solidworks / AutoCAD a dalších programů
  • dobrá schopnost práce v týmu a komunikační schopnosti
  • znalosti němčiny či angličtiny výhodou

Člověk je u nás středem pozornosti!!
Proto u nás dostanou příležitosti absolventi/absolventky.

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou nebo také možná práce na živnostenský list/IČO
  • zkušenosti s konstruováním fasád staveb a zavěšených fasád
  • klidná a příjemná pracovní atmosféra
  • otevřená, konstruktivní komunikace
  • atraktivní zaměstnanecké podmínky s provizí
  • perspektivy do budoucna, případné vedení nové pobočky

Vzbudili jsme Váš zájem? Pak nám prosím pošlete svou přihlášku a další dokumenty uchazeče na adresu
E-mail : job@01sro.com
Facebook: 01-Engineering

„Kde ostatní končí, my teprve začínáme.“ René Hamouz, generální ředitel

Vytisknout inzerát 621 zobrazení celkem, 1 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)