Implementátor PDM/PLM

logo-solidvision-nove SolidVision, s.r.o. — Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 20. 3. 2017

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela a nemusí být nadále aktuální!

Popis práce

SolidVision je úspěšná česká společnost, autorizovaný distributor a největší dodavatel řešení SOLIDWORKS, SolidCAM v České republice. Je též dodavatelem produktů a služeb 3D skenování a kontroly od renomovaných zahraničních výrobců. SolidVision sídlí v Brně, kde se nachází školicí centrum SOLIDWORKS a SolidCAM. V rámci České republiky máme kanceláře v  Praze, Otrokovicích, Hradci Králové a Krnově. Jsme kontinuálně se rozšiřující společnost, v současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici Implementátor PDM/PLM v Hradci Králové.

Náplň práce:

  • realizace projektů implementace správy dokumentů včetně technického návrhu řešení
  • konfigurace a nastavení systémů (OS Windows, SOLIDWORKS PDM, MS SQL, CAD SOLIDWORKS a další)
  • zpracování průvodní dokumentace implementace (podklady, návody,
  • zaškolování zákazníka
  • komunikace a spolupráce se stávajícími a novými zákazníky

Požadavky:

  • vzdělání související s oborem IT nebo strojního inženýrství
  • výborný mluvený i psaný projev (angličtina výhodou)
  • velmi dobrá orientace v IT oblasti (servery, pracovní stanice a jejich OS, síťová komunikace)
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, týmový duch
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • zaškolení produktů a podporu vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 13.plat, notebook, telefon)
  • motivující finanční ohodnocení

SolidVision, s.r.o
Josefy Faimonové 11a
628 00 Brno
Kontaktní osoba: Tereza Fialová
telefon: 777 083 739
e-mail: kariera@solidvision.cz

Vytisknout inzerát 727 zobrazení celkem, 1 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)