CAM programátor, Brno

Solidcon-logo Solidcon, s.r.o. — Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Plný úvazek, vloženo 7. 6. 2018

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela a nemusí být nadále aktuální!

Popis práce

Solidcon, s.r.o. navazuje na dlouholetou výrobní tradici mateřské firmy SolidVision, s.r.o. a od počátku se specializuje na zpracování zakázkových konstrukčních prací v oblasti strojírenství a strojní výroby. Strojní výrobě se pracovníci věnují od roku 2007, v roce 2015 se realizace přesunula do vlastního výrobního provozu s moderním strojním parkem.

Náplň práce:

  • tvorba CNC programů dle technologického postupu a výkresové dokumentace v CAM
  • vytváření nástrojových listů
  • úprava 3D modelu dílce v softwaru CAD
  • přiřazování CNC programů a nástrojových listů k výrobní operaci
  • kontrola a evidence CNC programů
  • 2 směnný provoz

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou/VŠ vzdělání, obor strojní
  • znalost MS Office
  • praxi v oblasti programování CNC výhodou
  • znalost softwarů SOLIDWORKS a SolidCAM výhodou
  • znalost databáze TDM výhodou

Nabízíme:

  • odborné vzdělávání, osobní rozvoj
  • sílu a stabilní zázemí úspěšné společnosti SolidCON
  • stravenky
  • 13. plat
  • osobní ohodnocení
  • příplatky za přesčasy
  • pracoviště v Brně (Hviezdoslavova 1188/5)
Vytisknout inzerát 168 zobrazení celkem, 2 dnes

Jméno a příjmení *
Vaše zpráva *
Nahrát životopis (zip, pdf, doc, txt) Nahrát motivační dopis (zip, pdf, doc, txt)